SuperTuxKart 0.7 - en to uk translation catalogue (152 entries)

en: %i laps
uk: %i кіл

en: %s is ready
uk: %s готовий

en: (Empty)
uk: (Пусто)

en: (more players can join by pressing 'fire' now)
uk: (якщо зараз натиснути "Вогонь" більше гравців зможуть приєднатися до вас)

en: * Current key bindings can be seen/changed in menu Options
uk: *Теперішні призначення клавіш можна подивитись/змінити в меню Налаштування

en: * Most of these game modes can also be played in a Grand Prix fashion : instead of playing a single race, you play many in a row. The better you rank, the more points you get. In the end, the player with the most points wins the cup.
uk: *Більшість цих режимів гри можуть бути зіграні в режимі Гран-прі: зміст однієї гонки ви проходите декілька разом. Чим краще ваш ранг, тім більш очок ви отримаєте. В кінці змагання, гравець з більшою кількістю очок виграє кубок.

en: * Which config to use will be inferred from which 'fire' key is pressed to join the game.
uk: *То яка конфігурація керування буде використовуватися, залежить від того, яку кнопку 'Вогонь' ви натиснете щоб приєднатися до гри.

en: 3 Strikes Battle : only in multiplayer games. Hit others with weapons until they lose all their lives.
uk: Битва Трьох Ударів: тільки в багатокористувацьких іграх. Збивайте інших гравців використовуючи зброю поки вони не втратять усі свої життя.

en: = Highscores =
uk: = Результати =

en: About
uk: Про гру

en: Accelerate
uk: Газ

en: Add Keyboard Configuration
uk: Додати налаштування клавіатури

en: Add Player
uk: Додати гравця

en: Add a device
uk: Додати пристрій

en: Add-Ons
uk: Доповнення

en: All
uk: Все

en: All Tracks
uk: Все траси

en: All blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
uk: Усі удари доступні, так що ловіть зброю та використовуйте її з умом!

en: Anchor - slows down greatly the kart in the first position
uk: Якір - дуже сповільнює карт, що займає першу позицію

en: Apply video changes
uk: Застосувати змінення

en: Arenas
uk: Арени

en: At World's End
uk: На Краю Світа

en: Axis %d %s
uk: Вісь джойстика %d %s

en: Back
uk: Повернутися

en: Back to Race
uk: Повернутися до гонки

en: Back to main menu
uk: Повернутися в головне меню

en: Back to the main menu
uk: Повернутися в головне меню

en: Bowling Ball - bounces off walls. If you are looking back, it will be thrown backwards.
uk: Куля для боулінгу - відскакує від стін. Якщо ви озирнетеся назад, то його так саме буде кинуто назад.

en: Brake
uk: Гальма

en: BubbleGum - leave a sticky pink puddle behind you
uk: Жувальна гумка - залишає липку рожеву калюжу позаду вас

en: Cake - thrown at the closest rival, best on short ranges and long straights
uk: Кекс - кидається в найближчого суперника. Краще це робити на близькій вiдстанi чи на довгiй прямiй.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Remove
uk: Скасувати видалення

en: Challenges
uk: Змагання

en: Challenges : Trophy Room
uk: Змагання : Кімната Трофеїв

en: Choose a Kart
uk: Оберіть карт

en: Collect Nitro in Math Class
uk: Зберіть нітро заряди в Класі Математики

en: Collect blue boxes : they will give you weapons or other powerups
uk: Збирайте блакитні коробки : вони дадуть вам зброєю чи інші бонуси

en: Collect the Pharaohs Treasure
uk: Збирайте Скарби Фараона

en: Collecting nitro allows you to get speed boosts whenever you wish by pressing the appropriate key. You can see your current level of nitro in the bar at the right of the game screen.
uk: Збір нітро зарядів надає можливість збільшувати швидкість по натисненню призначенної клавіші, в той момент, коли вам знадобиться. Праворуч ви можете бачить поточний рівень нітро заряду.

en: Come first in the At World's End Grand Prix with 3 'Racer' Level AI karts.
uk: Фінішуйте першим в Гран-прі гонці 'На Краю Світа' з 3 віртуальними суперниками рівня 'Racer'.

en: Confirm Remove
uk: Підтвердити видалення

en: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
uk: Не містить бонусів, так що тільки ваші навички керування мають значення!

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue Grand Prix
uk: Продовжити Гран-прі

en: Controls
uk: Керування

en: Credits
uk: Розробники

en: Do you really want to delete player '%s' ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити гравця '%s'?

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Enter the new player's name
uk: Введіть ім'я нового гравця

en: Exit Race
uk: Залишити гонку

en: Expert
uk: Експерт

en: Feature Unlocked
uk: Нова можливість розблокована

en: Final lap!
uk: Останнє коло!

en: Finish 3 laps in Racetrack with 3 easy AI karts in under 2:40 minutes.
uk: Фінішуйте в трьох кiльцевiй гонці 'Гоночна траса' з 3 віртуальними суперниками рівня 'Початківець', менш ніж за 52 секунди.

en: Finish 3 laps on the Tux Tollway track with 3 AI karts in under 3:35 minutes.
uk: Фінішуйте в трьох кiльцевiй гонці 'Платна дорога Такса' з 3 віртуальними суперниками рівня 'Racer', менш ніж за 52 секунди.

en: Finish Race track in 2:40
uk: Завершіть гонку за 2:40

en: Finish Tux Tollway track in 3:35
uk: Завершіть трасу 'Платна дорога Такса' за 3:35

en: Finish with at least 6 points of nitro on three laps of Oliver's Math Class in under 52 seconds.
uk: Фiнiшуйте в трьох кiльцевiй гонці 'Клас математики Олівера' щонайменше з 9 нітро зарядами, менш ніж за 52 секунди.

en: Finish with at least 9 nitro points on 3 laps of Shifting Sands in under 2:20 minutes.
uk: Фiнiшуйте в трьох кiльцевiй гонці 'Дюни' щонайменше з 9 нітро зарядами, менш ніж за 2:20.

en: Finished
uk: Завершено

en: Fire
uk: Вогонь

en: Follow the Leader in the Jungle
uk: Прямуйте за Лідером в Джунглях

en: Follow the Leader on a Desert Island
uk: Прямуйте за Лідером на Пустельному Острові

en: Follow the leader: run for second place, as the last kart will be disqualified every time the counter hits zero. Beware : going in front of the leader will get you eliminated too!
uk: Прямуйте за Лідером: вам потрібно рухатись другим. Кожного разу, як тільки останній за рахунком карт буде дискваліфікований, лічильник буде поновлятися. Обережно - обігнавши лідера вас також буде дискваліфіковано!

en: Fullscreen
uk: Широкоекранний режим

en: Game Modes
uk: Режим гри

en: Gamepad button %d
uk: Кнопка джойстика %d

en: Gamepad hat %d
uk: D-pad джойстика %d

en: General
uk: Головна

en: Go!
uk: Марш!

en: Grand Prix
uk: Гран-прі

en: Help
uk: Допомога

en: Highscores
uk: Результати

en: Hit others with weapons until they lose all their lives. (Only in multiplayer games)
uk: Збивайте інших гравців використовуючи зброю поки вони не втратять усі свої життя. (тільки в багатокористувацьких іграх)

en: If you see a button with a lock like this one, you need to complete a challenge to unlock it.
uk: Якщо ви бачите зображення замка, це зазначає що вам потрібно завершити випробування, щоб розблокувати його.

en: Intermediate
uk: Любитель

en: Lap
uk: Коло

en: Leader
uk: Лідер

en: Left
uk: Ліворуч

en: Locked : solve active challenges to gain access to more!
uk: Заблоковано: виконайте доступні змагання для того, щоб отримати доступ!

en: Look Back
uk: Озирнутись назад

en: Make your rivals bite dust!
uk: Змусьте ваших ворогів ковтати пил!

en: Mouse axis %d %s
uk: Вісь миші %d %s

en: Mouse button %d
uk: Кнопка миші %d

en: Music
uk: Музика

en: Networking
uk: Мережа

en: New fastest lap
uk: Новій рекорд кола

en: Nitro
uk: Нітро

en: Novice
uk: Початківець

en: Number of AI karts
uk: Кількість віртуальних картів

en: Options
uk: Налаштування

en: Parachute - slows down all karts in a better position!
uk: Парашут - сповільнює ті карти, позиція яких краще ніж ваша!

en: Paused
uk: Пауза

en: Penalty time!!
uk: Штрафний час!!

en: Penguin Playground
uk: Ігровий Майданчик Пінгвіна

en: Player %i (%s)
uk: Гравець %i (%s)

en: Players
uk: Гравці

en: Plunger - throw straight to pull an opponent back, or throw while looking back to make one lose sight!
uk: Вантуз - кидайте прямо щоб відтягнути суперника назад, або кидайте оглянувшись назад, щоб один із супротивників втратив орієнтацію!

en: Press ESC to cancel
uk: "ESC" щоб скасувати

en: Press a key
uk: Натисніть кнопку

en: Press enter or double-click on a player to edit him/her
uk: Подвійний клік або "Enter" для редагування гравця

en: Quit
uk: Вихід

en: Race
uk: Гонка

en: Race Results
uk: Результати гонки

en: Race Setup
uk: Налаштування гонки

en: Race in this track again
uk: Проїхати цю трасу знову

en: Random Arena
uk: Випадкова арена

en: Random Kart
uk: Випадковий карт

en: Random Track
uk: Випадкова траса

en: Ready!
uk: На старт!

en: Regular Race - all blows allowed, so catch weapons and make clever use of them!
uk: Звичайна гонка: усі удари доступні, так що ловіть зброю та використовуйте її з умом!

en: Remove
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rescue
uk: Повернутися на трасу

en: Restart Race
uk: Почати гонку спочатку

en: Right
uk: Праворуч

en: Run for second place, as the last kart will be disqualified every time the counter hits zero. Beware : going in front of the leader will get you eliminated too!
uk: Вам потрібно рухатись другим. Кожного разу, як тільки останній за рахунком карт буде дискваліфікований, лічильник буде поновлятися. Обережно - обігнавши лідера вас також буде дискваліфіковано!

en: Select a game mode
uk: Обрати режим гри

en: Set!
uk: Увага!

en: Setup New Race
uk: Обрати нову гонку

en: Sharp Turn
uk: Різкий поворот

en: Snag Drive
uk: Керування з Перешкодами

en: Sound Effects
uk: Звукові ефекти

en: Standard
uk: Стандартні

en: Start Race
uk: Почати гонку

en: SuperTuxKart Help
uk: Допомога SuperTuxKart

en: SuperTuxKart Options
uk: Налаштування SuperTuxKart

en: SuperTuxKart features several game modes
uk: SuperTuxKart містить декілька режимів гри

en: The 'sharp turn' key allows you to do sharp turns and have better control in tight curves
uk: Кнопка 'Різкий поворот' надає можливість різко повертати та краще контролювати транспортний засіб на дорогах з гострими поворотами.

en: The highscore file was too old,
    all highscores have been erased.
uk: Таблиця результатів застаріла,
    усі результаті були усунені

en: Time Trial: Contains no powerups, so only your driving skills matter!
uk: Іспит на час: Не містить бонусів, так що тільки ваші навички керування мають значення!

en: To add a new Gamepad/Joystick device, simply start SuperTuxKart with it connected and it will appear in the list.
    
    To add a keyboard config, you can use the button below, HOWEVER please note that most keyboards only support a limited amount of simultaneous keypresses and are thus inappropriate for multiplayer gameplay. (You can, however, connect multiple keyboards to the computer. Remember that everyone still needs different keybindings in this case.)
uk: Для того, щоб додати Геймпад/Джойстик просто запустіть SuperTuxKart коли він підключений. Він автоматично з'явиться в списку обладнань.
    
    Щоб додати налаштування клавіатури, ви можете нажати на кнопку, що знаходиться нижче. Але врахуйте, що більшість клавіатур підтримують тільки обмежену кількість одночасних натискань клавіш, і тому не підходять для багатокористувацької гри. (Однак, ви можете вирішити цю проблему підключенням декількох клавіатур до комп'ютера. Але навіть у цьому випадку потрібно призначати різні комбінації клавіш.)

en: To help you win, there are some powerups you can collect :
uk: Для того, щоб перемогти, збирайте наступні бонуси:

en: To the Moon and Back
uk: До Місяця й Назад

en: Track by %s
uk: Автор траси %s

en: WRONG WAY!
uk: Невірний напрямок!

en: Weapons
uk: Зброя

en: Win Penguin Playground Grand Prix
uk: Виграйте Гран-прі 'Ігровий Майданчик Пінгвіна'

en: Win Penguin Playground Grand Prix with 3 'Racer' Level AI karts.
uk: Виграйте Гран-прі 'Ігровий Майданчик Пінгвіна' з 3 віртуальними суперниками рівня 'Racer'.

en: Win To the Moon and Back Grand Prix
uk: Виграйте Гран-прі 'До Місяця й Назад'.

en: Win a 1 lap Head to Head on Tux Tollway against 1 'Racer' level AI kart.
uk: Выиграйте 'Плечом к Плечу' одно круговую гонку 'Платная дорога Такса' против 1 виртуального соперника уровня 'Racer'.Виграйте 'Пліч-о-Пліч' в одно кiльцевiй гонці 'Платна дорога Такса' з 1 віртуальним суперником рівня 'Racer'.

en: Win a 4 lap race on Snow Mountain against 4 'Racer' level AI kart.
uk: Виграйте в чотирьох кiльцевiй гонці 'Засніжені Гори' з 4 віртуальними суперниками рівня 'Racer'.

en: Win a Follow the Leader race with 3 AI karts in the Amazonian Jungle.
uk: Виграйте гонку 'Прямуйте за Лідером' в 'Амазонських Джунглях' з 3 віртуальними суперниками.

en: Win a Follow the Leader race with 3 AI karts on a Desert Island.
uk: Виграйте гонку 'Прямуйте за Лідером' на 'Пустельному Острові' з 3 віртуальними суперниками.

en: Win a Head to Head on Tux Tollway
uk: Виграйте 'Пліч-о-Пліч' на трасі 'Платна дорога Такса'

en: Win a race on Snow Mountain
uk: Виграйте гонку в Засніжених Горах.

en: Win the At World's End Grand Prix
uk: Виграйте Гран-прі 'На Краю Світа'.

en: Win the To the Moon and Back Grand Prix with 3 'Racer' Level AI karts.
uk: Виграйте Гран-прі 'До Місяця й Назад' з 3 віртуальними суперниками рівня 'Racer'.

en: You finished the race!
uk: Ви завершили гонку!

en: You won the race!
uk: Ви виграли гонку!

en: [none]
uk: [відсутнє]
